Nieuws

Cosmeticalijn voor Calvin Klein

Coty Beauty gaat de samenwerking aan met Calvin Klein. Dit resulteert vanaf 2012 in een gloednieuwe cosmeticalijn.

Het is overigens niet de eerste keer dat Calvin Klein zich aan cosmetica waagt. Maar het is wel de eerste keer dat het merk in zee gaat met cosmeticagigant Coty Inc (verantwoordelijk voor Calvin Klein, Balenciaga, Chloé, Jil Sander en Marc Jacobs).

De nieuwe lijn wordt in 2012 gelanceerd, de precieze datum is nog niet bekend. Dus houd Glamour.nl in de gaten voor de laatste informatie.

Tekst: Danique Hoofwijk

 



ADD YOUR FASHION

Deel je glamour moments en voeg je eigen fashion foto toe. Registreer of Login om je eigen foto's te plaatsen.

Get Help

Upload je foto via Add Your Fashion op Glamour.nl of via de app en stel je vraag. Glamour-lezeressen staan klaar om je van advies te voorzien.
NewYork: Lovely Legs

NewYork: Lovely Legs

Glamour hopt van modestad naar modestad op zoek naar inspiratie en trendzetters.... lees meer

Transparante Twist

Transparante Twist

Soms zijn blote armen niet zo flatterend of simpelweg te koud. Met een... lees meer

Karin Swerink - Fashion Chat

Karin Swerink - Fashion Chat

VOGUE werd deze week groots gelanceerd in Nederland. De speciale collectors... lees meer