Look of the Day

Fashion find of the day: sandalen van Asos Black

Sinds de intrede van de YSL cage shoe vorige zomer, rijst de ene herinterpretatie na de ander als een paddenstoel uit de grond. Asos komt voor haar BLACK- lijn met een variant die het midden houdt tussen de 'gekooide' schoen en een gladiatorsandaal.

Maar bijzonder is ie wel! Deze two tone schoen met veter- en rijgdetails geeft nét een extra dimensie aan dat simpele zwarte jurkje. De Asos BLACK collectie is een exclusievere lijn van de populaire webshop waar deze schoen toe behoort. De leather strappy cage shoeboot, zoals deze voluit wordt genoemd, kost € 156,25.

Tekst: Karine Bloem



ADD YOUR FASHION

Deel je glamour moments en voeg je eigen fashion foto toe. Registreer of Login om je eigen foto's te plaatsen.

Get Help

Upload je foto via Add Your Fashion op Glamour.nl of via de app en stel je vraag. Glamour-lezeressen staan klaar om je van advies te voorzien.

Gerelateerde items

 
07:30

Look of the Day  De Yoga...

 

Look of the Day  Boyish

 

Look of the Day  Zonnebrillen

 

Look of the Day  Beste Beentje...

Shave Safe

Shave Safe

Glamour's meinummer ligt vandaag in de winkel en staat vol fijne lentetrends:... lees meer

Win: K-Swiss Hardloopschoenen

Win: K-Swiss Hardloopschoenen

Dit cadeau is inmiddels vergeven. De winnares heeft persoonlijk bericht... lees meer

Chanel's Perfecte Nagel Workshop voor Glamour-lezeressen

Chanel's Perfecte Nagel Workshop vo...

Glamour-lezeressen kregen exclusief een masterclass 'perfecte nagels' van... lees meer