• gek haar

 

Nieuws

V Magazine: Lady Gaga en Marc Jacobs cover

Het Amerikaanse maandblad V Magazine heeft designer Marc Jacobs en de extravagante Lady 'Liberty' Gaga weten te strikken voor de cover van "The New York Issue" #67. Een toch wat vreemde combinatie, maar zeker niet verkeerd.

De schaarsgeklede miss Gaga beeldt op de nieuwe cover een dakloze Lady Liberty uit. Om deze gedachte te benadrukken maken een winkelwagentje en een brandende zak (het alternatief voor een fakkel) deel uit van de cover. Verder is haar haar opgestoken en gedraaid in zeven punten dat de kroon van het vrijheidsbeeld moet voorstellen. En Marc, die zit parmantig in pak op een old fashioned televisie.

De shoot lag in handen van de bekende fotograaf Mario Testino en de styling werd gedaan door Gaga's vaste styliste Nicola Formichetti. Kunstenaar Dan Colen nam de letter "V" onder zijn hoede, uitgekauwde kauwgom was voor de nieuwe cover zijn uitgangspunt.

"How more New York can you get?"

Op 17 september ligt het magazine in de winkels. Wat vind jij van de nieuwe cover?

1

 

REAGEREN

tja, als iemand rare dingen met 'r haar doet, én het kan hebben is het Gaga wel...



ADD YOUR FASHION

Deel je glamour moments en voeg je eigen fashion foto toe. Registreer of Login om je eigen foto's te plaatsen.

Get Help

Upload je foto via Add Your Fashion op Glamour.nl of via de app en stel je vraag. Glamour-lezeressen staan klaar om je van advies te voorzien.

Gerelateerde items

 
 
Marc Jacobs @ New York Fashion Week

Nieuws  Marc Jacobs @ New York...

 

Nieuws  Steve Madden Store...

Amsterdam: Warm, Warmer, Warmst

Amsterdam: Warm, Warmer, Warmst

Glamour is in alle steden waar de mode gevierd wordt, op zoek naar trends en... lees meer

Nederlands Nieuwste Mannenmodemerk: Melissa Siegrist

Nederlands Nieuwste Mannenmodemerk: Meli...

Eigenlijk was Melissa Siegrist (27) van plan om afgelopen zomer stage te lopen in... lees meer

Dr. van der Hoog vindt Beauty Ambassador

Dr. van der Hoog vindt Beauty Ambassador

Dr. van der Hoog heeft de ultieme Beauty Ambassador gevonden! Samen met Glamour... lees meer