Van high-street tot high-end: wij zijn fan!
Mocht het je nog niet zijn opgevallen, dan hebben we nieuws: de modewereld is zwaar in de ban van Cuba. Het begon allemaal met mode-icoon en ontwerper Karl Lagerfeld, die zijn nieuwste Chanel collectie showde in Cuba’s historische stad Havana. Van topmodel Gisele Bündchen tot de Parijse Vogue hoofdredacteur Emmanuelle Alt: alle belangrijke figuren uit de mode-industrie waren uitgenodigd voor Karl’s tropische modefeestje.
Cuba in je kledingkastEn dat de rest van de modewereld het Cuba-virus ook te pakken heeft, mag duidelijk zijn. Echt o-ve-ral zien we de stijl opduiken, zo ook in de nieuwste High Heat campagne van Zalando. En zeg nou zelf: wie wordt er nu niet vrolijk van een Caribisch eiland met coole oude auto’s en koloniale gebouwen in alle kleuren van de regenboog, een azuurblauwe zee en parelwitte stranden? En ook al is er nog geen ticket geboekt naar een tropisch eiland: die vrolijke en sexy Cubaanse vibes willen we allemaal wel in onze kledingkast. Venga! Dit zijn onze favorieten:
Banana Republic, €149,95 via Zalando
Carvela, €154,95 via Zalando
Aldo, €14,95 via Zalando
Bik Bok, €59,95 via Zalando
Slippers - River Island, €31,95 via Zalando
Missoni, €384,95 via Zalando
Noisy May via Zalando
New Look, €44,95 via Zalando
Sweet Deluxe - €29,95 via ZalandoBenieuwd naar de rest van de collectie? Je shopt High Heat collectie bij Zalando online. Op zoek naar een stijlvol cadeau? Geef de Zalando cadeaubon, een all-access-pas waarmee je shopt bij wel 1500 verschillende merken!