Dit is het (editorial) team van Glamour Nederland

Dit zijn de gezichten achter Glamour

colofon glamour nederland
Quentin de Briey

Hoofdredacteur: Anke de Jong ( Mail: anke.de.jong@glamour.nl IG: @hetisanke)
Adjunct
Hoofdredacteur: Yeliz Çiçek ( Mail: c-yeliz.cicek@glamour.nl IG: @yeliz_cicek)
Brand Manager: Lize Booij (Mail: lize.booij@hearst.nl IG: @lizebooij)
Junior Brand Manager
: Nikita Hussainali (Mail: nikita.hussainali@hearst.nl IG: @nikitashanaaz)
Creative Director: Saskia van Langevelde (Mail: saskia.van.langevelde@glamour.nl IG: @saskiavanlangevelde)
Art Director: Toula Tijssen (Mail: toula.thijssen@glamour.nl IG: @ttoula)
Fashion Editor: Esmeralda Schipper-Zijp (Mail: esmeralda.schipper@glamour.nl IG: @esmeraldaschipper)
Video Producer: Marieke Scherjon (Mail: c-marieke.scherjon@hearst.nl IG: @mariekescherjon)

Digital team Glamour Nederland

Digital Content Manager: Babette Grunder (Mail: babette.grunder@hearst.nl)
Senior Digital Editors:
Laura Gommans (Mail: c-laura.gommans@hearst.nl IG: @lauragommans)
Zoé van Halen (Mail: zoe.van.halen@hearst.nl IG: @zoezindzi)
Digital Editor: Elke Cremers (Mail: c-elke.cremers@hearst.nl IG: @_elke)
Contributing Editors: Lara Oliveri (IG: @laraoliveri ) Gina Pesulima (IG: @ginapesulima), Marloes van Wijnen (IG: @marloesvanwijnen)

Redactieadres Glamour Nederland

Hearst Netherlands
Moermanskkade 5001013 BE Amsterdam
The Netherlands

Klantenservice

Glamour Nederland
Postbus 10985
1001 EZ Amsterdam
Telefoonnummer: (+31) 88 024 54 54 (ma t/m vr 09:00 - 17:00)
Email: klantenservice@glamour.nl

Glamour België
Postbus 63
2650 Edegem
Telefoonnummer: (+31) 78 48 01 83 (ma t/m vr 09:00 - 17:00)
Email: klantenservice@glamour-magazine.be

Adverteren op Glamour.nl, in Glamour Daily of in Glamour? Mail naar sales@hearst.nl.


This content is created and maintained by a third party, and imported onto this page to help users provide their email addresses. You may be able to find more information about this and similar content at piano.io
Advertentie - Lees hieronder verder
Meer van Cultuur