
Instagram
Interieur-stylisten Noëlle Baartmans en Evelyn Struik (presentatrice van Eigen Huis & Tuin) hebben een interieur-bedrijf genaamd ENstudios (volg op Instagram voor wooninspiratie) en hebben afgelopen zomer in Frankrijk elf huizen ingericht. Driemaal raden waar Noëlle en Evelyn maandelijks over schrijven voor Glamour?
In het kader van Valentijnsdag selecteert het duo de meest romantische hotels binnen Europa. Van stad tot zee en van woestijn tot sneeuw: voor ieder wat wils.
Advertentie - Lees hieronder verder
1
Hotel Costes in Parijs
Een hotel dat volledig rood-fluweel is en vol staat met de mooiste rozen, dat is nog eens Valentines proof. Tip: ga voor de meringue met frambozen als dessert en drink een Bellini aan de bar.
2
Kakslauttanen Arctic Resort in Finland
Een hotel in iglo-vorm, romantischer krijg je het niet, denken we. Je kunt samen het noorderlicht bekijken vanuit jullie bed en de volgende dag een tour maken met husky's door de sneeuw.
3
La Pause Marrakech
Ongeveer een uur rijden vanaf de stad kom je in de woestijn. Bij dit hotel zit je s’ avonds bij een kampvuur , douche je s’ ochtends buiten en tour je op quats door de woestijn.
4
Hotel du Cap-Eden-Roc in Zuid-Frankrijk
Hotel du cap in Zuid-Frankrijk is perfect voor een romantisch weekend weg. Je hoeft het hotel niet te verlaten, want alles is in huis. Je vindt er zelfs een fijn winkeltje met leuke kimono's voor op het strand, en aan cocktailjurken ook geen gebrek.
This content is created and maintained by a third party, and imported onto this page to help users provide their email addresses. You may be able to find more information about this and similar content at piano.io
Advertentie - Lees hieronder verder