Noah Centineo (van 'Sierra Burgess is a Loser') poseert halfnaakt op bed voor fotoshoot
Graag gedaan, mensen. Graag gedaan.

Sierra Burgess is a Loser
Het kán bijna niet dat hij je nog niet is opgevallen: Noah Centineo. Sinds zijn (héél fijne) verschijning in de populaire romantische comedy To All The Boys I’ve Loved Before is hij de crush van zo ongeveer de hele Netflix-kijkende populatie. En was hij dat nog niet na die film, dan vast wel na de tweede Netflix-sensatie waarin hij speelde, Sierra Burgess is a Loser.
Speciaal voor alle Noah-fans hebben we nog meer fijn beeld van de 22-jarige. De acteur werkte samen met de fotograaf Sarah Bahbah aan een nieuwe fotoserie, genaamd Dear Love. Het resultaat van de colab wil je even zien, geloof ons. Iets met Noah Centineo. Op bed. Halfnaakt.
This content is created and maintained by a third party, and imported onto this page to help users provide their email addresses. You may be able to find more information about this and similar content at piano.io