Eerder deze week ontvingen we het verdrietige nieuws dat Karl Lagerfeld is overleden. De legendarische modeontwerper was de creatief directeur van Chanel en Fendi. Gisteren werd de laatste collectie die hij voor Fendi ontwierp getoond tijdens Milan Fashion Week. Dit werd een een emotioneel eerbetoon aan Kaiser Karl.
Catwalk
Gigi Hadid mocht de show afsluiten. Ze liep met tranen in haar ogen over de catwalk. Terwijl het nummer Heroes van David Bowie werd gespeeld, kreeg het topmodel een staande ovatie. Niet alleen Gigi was aanwezig, ook Bella Hadid, Kaia Gerber en Adwoa Aboah liepen mee.
Video
Als ode aan Karl werd er een video getoond. Hierin vertelde de ontwerper wat hij aandeed naar zijn eerste werkdag voor Fendi, 54 jaar geleden. Silvia Venturini Fendi kwam hierna het publiek begroeten, eveneens met tranen in haar ogen.